سفارش تبلیغ
صبا ویژن

 

 

ماه رمضون هم اومدبسم رب الشهدا

شاید این جزء اولین دل نوشته هایی باشه که می خوام اینجا بکوبونم. دلم بدجوری هوای ماه مبارک رو کرده. واس خاطر همین اگه بخواد بگه و من بنویسم (دلمو می گم ) بهتر بگم تایپ کنم می دونم که دم از ماه رمضون می زنه.

همه می گن بوی ماه رمضون می آد اما من می گم بو که چه عرض کنم خود ماه مبارک اومده. همه چی داره می گه که آقاجون ماه مبارک اومدا بپا جا نمونی. تلویزیون ، اذان، دل تنگی واسه شنیدن ربنا ، حال و هوای دمدمای صبح، آش و حتی بوی مسواک هم داره می گه که امسال هم اومد و تو هنوز همونی هستی که بودی. خداییش چقدر با پارسالمون فرق کردیم؟ هنوز هم همون نماز دست پا شکسته رو می خوای تحویل خدا بدی؟ هنوزم تو چیزایی که گیر بودی گیری؟نکنه امسال هم بیاد و دوباره آخرش بگم ای وای امسال هم ماه رمضون چه زود تموم شدا و باز هم من هیچی نفهمیدم و خودمو در حالی ببینم که وایسادم تو مصلی و مبهوت اون جمعیتم. امون از اون روزی که 50 بهار از زندگیم گذشته باشه و من هنوز تو این نکنه ها و واهمه ها سیر کنم.

راستی دیشب جاتون خالی تو کنفرانس مناجات ماه شعبان (هر کی پایست منو اد کنه اینوایتش کنم) قرآن به سر گرفتیم...

امسال شبهای قدرمو چه جوری می خوام سپری کنم؟ خودم که می گم می خوام بترکونم (توکل به خدا) گرچه باز هم دعواست (دعوا که نه یه مجادله همراه با گیس و گیس کشی و حضور ماهیتابه جان و کفگیر عزیز) که امسال کجا بریم؟ که آخرش هم ختم به مسجد امیر می شه که عجب صفایی داره.... یا الله گفتن اون همه جمعیت ، فریاد یا فارس الحجاز ادرکنی ، و بعد هم که همه با هم این شعرو می خونن (خب همشو یادم نمی آد قاطی اندر قاطی نوشتم)

به کجا روم از در خانه ی تو                          مددی که دلم شده عاشق تو

همه جا دنبال تو می گردم                            که تویی درمان همه دردم

یا اباصالح مددی مولا یا اباصالح مددی مولا یا اباصالح مددی مولا یا اباصالح مددی

فکر کن چه حالی می ده؟ بعد دوباره فکر کن تو از این حال قشنگ بی بهره بمونیو تهش مثه گل مراد خودمون بگی  ها؟ خب آدم غصه ناک می شه دیگه نمی شه؟
خیلی طولانی شد نه؟ ایراد نداره تا شما باشید دیگه نگید چرا آپ نمی کنی؟ در آخر هم می خوام یه دعا بکنم (به قول حاج آقا علوی(الهییییییییییییی ، ببخشید این تخلیه احساسات بود) بلند آمین گویان را لال از دنیا ممیران) و اونم اینه: ای خدا الهی هرکی تو این ماه مبارک واس من دعا نکنه خیر ببینه. چی کار کنیم دیگه دلمون نیومد نفرین کنیم ولی خداییش واسم دعا کنید دیگه تا یه کم ...... به قول یه بنده خدا هر وقت دیده ی گریان تو این روزا دیدید یاد من بیفتیدو دیگه تو دعا کردن واس من کم نذارید.(راستی واسه قلم هم دعا کنید قل نه گل )

خوشحال می شم نظر بدید ببینم چه جوریا بود؟ راستی می خوام جواب نظرهای همه ی بزرگوارانی که نظر می دن رو بدم (هول شدم دیگه آخه اولین پستمه)

 

التماس دعا

الهه

یا مهدی

 

 

 

 
Copyright © 2007, Design By HarimeYas.ir